В средата на първата част от дербито между ЦСКА и Левски "армейците" загубиха ценен играч. Жеферсон бе принудително заменен от Марселино Кареасо. Напусналият бразилец трогна "червените" фенове, тъй като излезе от терена с насълзени очи.
Още: Венци Стефанов скочи на Вуцов: Говореше само за пари – неблагодарна работа
Още: Край на сагата: Левски уреди Вуцов и Фабиен, разкриха колко пари ще взимат на „Герена“
ОЩЕ: На трибуните е интересно: Феновете на ЦСКА се заядоха с Левски (ВИДЕО)
Андриан Краев влезе остро в краката на полузащитника още в началните минути, което явно оказа своето влияние впоследствие. Четвърт час по-късно играта бе спряна, за да се окаже лекарска помощ на Жеферсон. Стана ясно, че опитният футболист няма да може да продължи.
Един от лидерите на Левски Хосе Кордоба, който е контузен, подкрепя своя тим от трибуните на стадион "Васил Левски". Той пристигна в компанията на своята половинка. Минути преди началото на Вечното дерби пък полицията арестува фен.
Още: Огромен проблем за Томаш: Осем от ЦСКА висят за Вечното дерби с Левски
Още: Блестящ вратар отчая Локо София! 10 от Локо Пловдив взеха дербито
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Голмайстор №1 в историята на Първа лига подготвя голямо шоу
Още: Илиан Илиев посочи формулата си за подобряване на българския футбол