Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Преброени ли са дните на Томаш? Ръководството на ЦСКА с ултиматум към треньора

12 ноември 2024, 10:42 часа • 931 прочитания

Колебливото представяне на ЦСКА в последните няколко мача не се нрави на ръководството на клуба и шефовете са решили да вземат мерки. Според колегите от „Мач Телеграф“ треньорът на „армейците“ Александър Томаш е получил ултиматум от босовете, за да запази поста си.

Още: Блестящ вратар отчая Локо София! 10 от Локо Пловдив взеха дербито

Още: Голмайстор №1 в историята на Първа лига подготвя голямо шоу

Обаждане от най-високо ниво

След изпуснатата победа срещу Крумовград в последния кръг на Първа лига Томаш е получил обаждане от най-високо ниво. На младия специалист е било обяснено, че подобен тип резултати и игра няма да бъдат толерирани. Той все пак е получил уверение, че постът му е сигурен поне до Нова година.

ЦСКА

ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: Генчев и Томаш в плен на собствените си илюзии

Още: Илиан Илиев посочи формулата си за подобряване на българския футбол

Още: Ако това е вратарят на Левски, жална им майка на „сините“ срещу ЦСКА

Целите пред ЦСКА

Във въпросното обаждане е било обявено на Томаш, че ЦСКА трябва да гони максимален брой точки в мачовете срещу Лудогорец, Хебър Пазарджик, Спартак Варна и ЦСКА 1948 в първенството, както и да отстрани „соколите“ в турнира за Купата на България. В противен случай той ще бъде заменен.

По-рано днес стана ясно, че ЦСКА ще вдигне на крака важен играч за дербито с Лудогорец.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес