Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Мъри пред фенове: По-добре да съм рибар, отколкото да участвам в закриването на Левски

26 юни 2023, 16:08 часа • 2019 прочитания

Бившият старши треньор на футболния Левски Станимир Стоилов заявил пред фенове на отбора, че е напуснал, за не участва в "закриването" на клуба. Мъри отбелязал, че имал хиляди причини да остане на стадион "Георги Аспарухов" и само една, за да си тръгне.

Още: Септември развали празника на Локо Пловдив! Фенове удариха делегата на мача

Още: Веласкес позволи едва 10-минутна радост на играчите си и загатна за нови попълнения в Левски

Срещата на Мъри с феновете на Левски

Стоилов направил тези изказвания пред феновете от фенклуба "Непримиримите – Синьо Хасково", с които се срещна през уикенда. Там Мъри отказа да говори за Левски пред медиите, но пред привържениците е бил открит за това защо си е тръгнал. 

Станимир Стоилов

Причината, заради която Мъри напусна Левски

"Имах хиляди причини да остана и само една, за да си тръгна. Избрах да съм чист пред хората, никога няма да участвам в закриване, по-добре да съм рибар”, заявил Мъри по време на събеседването, цитиран от “Мач Телеграф”.

Още: Левски изнесе футболна лекция на Хебър! Куршума и нехаресван от Генчев блестят

Още: Втора лига има нов лидер! Странно решение повлия зле на емблематичен тим (РЕЗУЛТАТИ)

След срещата от "Непримиримите – Синьо Хасково" призоваха Мъри Стоилов да се завърне в Левски, тъй като след неговото напускане в клуба са се настанили безхаберието и посредствеността, а комуникацията с феновете е отслабнала.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес