Лудогорец размаза Арда, звезда се завърна с гол (ВИДЕО)

03 август 2024, 23:11 часа • 2384 прочитания

Лудогорец разгроми Арда Кърджали с 5:1 на "Хювефарма Арена" в двубой от третия кръг на efbet Лига. Звездата на "орлите" Квадво Дуа се завърна с красиво попадение в стартовия състав, а крайният бранител Сон се отличи с два гола. Руан Секо и Спас Делев също се разписаха. В края на мача Феликс Ебоа Ебоа вкара за "небесносините".

Лудогорец вкара пет на Арда

Домакините стартираха силно от самото начало. В осмата минута Нареси открадна топка и намери Групер, който асистира на Сон за 1:0. В края на първото полувреме левият краен защитник се отчете с нов голов пас, а Дуа майсторски засече от въздуха. В 47-ата минута Секо на практика сложи точка на спора.

ОЩЕ: Лудогорец иска водещ халф на ЦСКА, гласят го за заместник на Пьотровски

ВАР-ът на Actualno

Арда с почетен гол

Разградчани обаче не спряха да атакуват. Малко по-късно Делев се възползва от пас на Нареси и с диагонален шут матира Господинов. В 73-татата минута Сон реализира за втори път и покачи аванса на своя тим на 5:0. В заключителната фаза на мача Феликс Ебоа Ебоа бе изпуснат и с глава вкара топката във вратата на Бонман.

ОЩЕ: Лудогорец отстъпи пред Динамо, но продължава напред в Шампионска лига (ВИДЕО)