Ръководството на Левски е склонило да плати трансферна сума за привличането на класен чуждестранен полузащитник. В момента текат преговори с халфа, но много скоро желанието на старши треньора Станислав Генчев за качество, а не количество в селекцията, ще бъде удовлетворено.
Още: „Подарихме два гола“: Илиев не направи драма от отпадането на Черно море за Купата
Още: Томаш преди финала за Купата: Само ЦСКА може да спре ЦСКА!
Ръководството на Левски послуша Генчев
На „Герена“ са преценили, че позицията в средата на терена е ключова и ще трябва да се инвестират пари, предават колегите от "Тема спорт". "Сините" се надяват да представят скоро футболиста, за да може адаптацията му да премине по-бързо и да бъде готов за старта на първенството.
ОЩЕ: Крило на Левски впечатлил Генчев, треньорът се готви да му даде по-голяма роля в тима
Още: 6+ за Питас: ЦСКА потрепери, но взе най-важния си изпит и е на финал за Купата на България!
Още: Дежавю! БФС пак глоби Вуцов, който не спазвал наказанието си
Левски търси Краев 2.0
Спортно-техническият щаб на Левски търси играч с профила на Краев, който да е силен физически и да организира атаките. До момента столичният гранд се подсили с трима нови – крайните защитници Майкон и Алдаир Невеш, както и с нападател в лицето на Алекс Колев.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Напук на критиките: Ръководството на Левски за пример, ще обяви радостна новина
Още: УЕФА напълни касите на родните клубове: Лудогорец оглави класацията по бонуси
ОЩЕ: Левски е близо до подпис с хърватски бранител