Двама българи разочароваха Томислав Стипич, треньорът ги праща в дубъла

26 юли 2024, 10:15 часа • 1004 прочитания

Младите български нападатели Марк-Емилио Папазов и Йоан Борносузов са разочаровали старши треньора на ЦСКА Томислав Стипич и ще бъдат изпратени временно в дублиращия отбор на "армейците". Хърватинът с германски паспорт не е доволен от формата на атакуващите състезатели.

Папазов и Борносузов не са в добра форма и отиват във втория тим

Информацията съобщават колегите от “Тема Спорт”, които допълват, че двамата не отговарят на изискванията на наставника, за да носят екипа на първия тим. Именно поради тази причина Стипич е склонен да ги изпрати в следващите седмици в дублиращия състав, където да натрупат игрови минути.

ОЩЕ: Млад талант коментира преминаването си от Левски в ЦСКА (ВИДЕО)

ВАР-ът на Actualno

Младоците не впечатляват

Папазов и Борносузов бяха в групата на ЦСКА за гостуването на Лудогорец, но в игра се появи само юношата на Левски, който не се включи сполучливо. Впоследствие младоците бяха командировани във втория тим за мача с Ловеч, който "оранжевите" спечелиха с 1:0. Марк-Емилио и Борносузов се появиха в игра след почивката, а първият си изкара два жълти картона в рамките на 20 минути и бе изгонен.

ОЩЕ: ЦСКА преведе хиляди левове на Левски за перспективен българин