ЦСКА с остра декларация срещу Лудогорец и в защита на съдиите

10 март 2021, 16:42 часа • 4621 прочитания

Ръководството на ЦСКА излезе с много остра декларация срещу нападките към българските съдии и Съдийската комисия към БФС, като от изявлението на "червените" става ясно, че те считат, че зад тези атаки стои конкурента за титлата Лудогорец.

Още: "Това е най-щастливият момент в кариерата ми! Веласкес промени облика на Левски"

Още: "Орлите" останаха без нокти: Напускания и контузии спънаха атаката на Лудогорец

От стадион "Българска армия" изразяват възмущение, че се твърди, че ЦСКА получава желани съдийски назначения, като на няколко пъти споменават фигурата на "Шефа" като човекът, който стои зад тези твърдения. Макар и да не се уточнява кой е "Шефа", то от други места в декларацията на ЦСКА се разбира, че се визира Лудогорец.

В изявлението на "червените" се споменава "вашата пършива орлица" (б.ред. талисманът на Лудогорец е орлица), а след това от ЦСКА предлагат за "шеф на съдиите" в България да бъде назначени Георги Караманджуков, който е директор в тима на Лудогорец.

"Направете го в името на вашето тотално успокоение, въпреки че 16-те подарени реферски точки от преди паузата вече ви свършиха работа и би трябвало да сте намерили покой", заявяват от ЦСКА.

Още: ЦСКА се огледа в трансферно разочарование на тим от Първа лига

Още: "Влизаме в секцията на "Евроидиотите"... да водиш до 95-а минута с 2:0 и да свърши мача 2:2"

"И хайде, не ни напомняйте постоянно, че сте от „дълбоката провинция“. Не е нужно, повярвайте! При вашите номера от селски вечеринки няма как да си помислим друго. Вие сте именно това, което правите, неуважавани господа. И не се самозаблуждавайте, че сте това, което пише за вас в първия, втория, третия сайт на Шефа", се казва още в декларацията.

Наскоро в защита на Съдийската комисия и с искане за незабавен Извънреден конгрес на БФС се обявиха и от тима на Левски.

Пълният текст на декларацията на ЦСКА прочетете в SportLive.bg.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес