След като на влизане в спортна комисия шефът на Българския футболен съюз (БФС) Борислав Михайлов не отговори на нито един журналистически въпрос, на излизане той отново избегна медиите.
Още: Блестящ вратар отчая Локо София! 10 от Локо Пловдив взеха дербито
Още: Голмайстор №1 в историята на Първа лига подготвя голямо шоу
Този път също не отговори на нито един въпрос. Медиите попитаха в понеделник ще си подаде оставката и ще се кандидатира ли отново за председател на БФС. ОЩЕ: "Ще подадете ли оставка? Кога ще изтрезнеете?" Боби Михайлов остави медийните въпроси без отговор (ВИДЕО)
Михайлов избегна въпросите за своята оставка и по време на изслушването си в спортна комисия, като каза на депутатите, че това не е по темата, както и че това не е изслушване, а нападение срещу него. ОЩЕ: Ще има ли оставка? Боби Михайлов: Жертвата вече е посочена (ВИДЕО)
Още: Илиан Илиев посочи формулата си за подобряване на българския футбол
Още: Ако това е вратарят на Левски, жална им майка на „сините“ срещу ЦСКА
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Лудогорец вече има по-слаб полусезон от есента - нова грешка даде лъч надежда на Левски за титлата!