12:40 съб  15 мар 2025

Ураган удари Истанбул, има тежко ранени (ВИДЕО)

28 юли 2017, 06:35 часа • 3880 | прочитания

Най-малко 10 души са потърсили медицинска помощ заради ураганът, който връхлетя Истанбул, най-големият град в Турция. Двама души са в тежко състояние, лекарите се борят за живота им, съобщава в. "Милиет", цитиран от БГНЕС.

Още: Докато хората се молят: Взрив в джамия в Пакистан (ВИДЕО)

Още: Ядрени преговори с Техеран? Иран мисли над писмото на Тръмп

Вестник "Хюриет" съобщава за падането на подемен кран в пристанището Хайдарпаша, в резултата на което е предизвикана експлозия. Никой не е пострадал при инцидента. Противопожарната служба бързо се е справила с огъня.

Още: Ривиерата на Тръмп на Газа: Той се извъртя, "Хамас" ръкопляска

Още: Силно земетресение разлюля Филипините

В истанбулския район Шишли е съборена бетонна стена, двама души са ранени.

Силният дъжд, придружен от градушка, удари Истанбул 10 дни след предишната такава буря. В резултат бяха наводнени няколко станции на метрото.

Още: Нова морска заплаха към Израел от хутите

Още: След 9-часови преговори: Украйна се съгласи за примирие, САЩ пускат военната помощ

Железопътният тунел под Босфора "Мармарай" спря работа. Автомобилният му дубльор "Евразия" също е затворен. Част от полетите бяха пренасочени към други летища.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес
Failed to fetch
Failed to fetch