Джъстин Бийбър с нова песен в началото на януари

25 декември 2019, 15:51 часа • 5171 | прочитания

В кратко видео, публикувано в Youtube, американският Джъстин Бийбър разказа на феновете кога ще издаде новия си албум, сингъл към него, и датите от новото си турне в Северна Америка.

Още: "Тежки" санкции срещу Русия и вторични мерки: Републиканци и демократи в Сената на САЩ се обединиха

Още: Джей Зи и Бионсе са свидетели на зверствата на Пъф Деди: Нова жертва разказва

Песента Yummy ще излезе на 3 януари, а документалният филм - на 31 декември, предаде БГНЕС.

Що се отнася до турнето, датите му са през май, юни и юли 2020 година.

Във видеоклип с анонси Бийбър разказва как новият албум се различава от този, който беше планиран през 2015 г., и оправда промените с думите „Животът ми оттогава се промени много."

Още: Мъск не успя да си купи върховен съдия в Уисконсин с 25 млн. долара

Още: Личният пастор на Тръмп към американците: Не ме интересува, че не харесвате Зеленски, в Украйна умират хора (ВИДЕО)

В навечерието на издаването на албума с новия сингъл изпълнителят намекна в профила си в instagram, че скоро ще съобщи "важна информация на феновете".

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес