Американски блогър се погреба жив за два дни (ВИДЕО)

02 април 2021, 22:50 часа • 4497 | прочитания

Популярният американски блогър Мистър Бийст, чието истинско име е Джими Доналдсън, изкара над две денонощия заровен в гроб, за да запише видео от ковчега. Кадрите бяха качени в Youtube.

Още: Националната сигурност на САЩ е като швейцарско сирене: Съветник на Тръмп ползвал личен имейл за държавни тайни

Още: "Тежки" санкции срещу Русия и вторични мерки: Републиканци и демократи в Сената на САЩ се обединиха

В началото на видеото блогърът разказа на зрителите, че е силно развълнуван от предстоящото изпитание. Той поясни, че се е подготвил за него, като е взел със себе си вода, храна и няколко празни бутилки за естествените си нужди под земята. Приятели на Мистър Бийст уточниха, че животът му не е застрашен, тъй като гробът е бил оборудван с вентилация, а състоянието му е следено дистанционно от професионални медици.

След 30 часа под земята Доналдсън се сблъскал с първите проблеми - започнал да изпитва болки в гърба и признаци на клаустрофобия. Но той не можел да излезе преди набелязания срок, защото в такъв случай трябвало да понесе наказание под формата на електрошок. В края на краищата блогърът успял да изкара 50 часа под земята. Когато го изкопали с помощта на фадрома, Доналдсън не могъл да сдържи сълзите си от вълнение пред камерата.

Още: Джей Зи и Бионсе са свидетели на зверствата на Пъф Деди: Нова жертва разказва

Още: Мъск не успя да си купи върховен съдия в Уисконсин с 25 млн. долара

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елин Димитров
Елин Димитров Отговорен редактор
Новините днес